W pobliżu

Inne wydarzenia

Może Cię zainteresować

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
Znanenieznane
0.0
0

Wolny Targ na sezon letni przenosi się w piękne plenery parku Cytadela, gdzie będzie co sobotę i niedzielę karmił, bawił, pomagał w samorozwoju i zapewniał udany odpoczynek.

Na jednej z cytadelowych alei staną poznańskie food truck'i, swoje pyszności rozłożą pod namiotami lokalne kawiarnie i knajpki, lody naturalne, lemoniady, rzemieślnicy i manufaktury.

Co tydzień będzie można popodziwiać  oraz zakupić dla najbliższych upominki jakich trudno szukać
w masowej sprzedaży a lokalni cukiernicy przywiozą specjalnie na tę okazję upieczone domowe ciasta (także bezglutenowe), będą tarty, naturalne napoje, pyszna kawa, poznańskie food trucki z ciekawą ofertą street food'u oraz wiele innych ciekawych smaków. Warto przyjść z kocem i spędzić ten weekend w pięknych okolicznościach przyrody.

Przewidujemy współpracę z lokalnymi warsztatowniami, klubami, będziemy organizować edycje tematyczne (wymiana ciuchów, książek), promocję młodych artystów itp.

*

WOLNY TARG po raz pierwszy odbył się w grudniu 2014 roku w gościnnych murach Sceny Wspólnej, w Poznaniu. Wolny Targ za zadanie bierze sobie przede wszystkim promocję lokalnej kreatywnej przedsiębiorczości. W ciągu mijającego roku, w ponad 20 edycjach Wolnego Targu wzięło udział już ponad 600 wystawców: artystów, rzemieślników, projektantów, lokalnych inicjatyw społecznych
i kulturalnych, fundacji, wydawnictw, księgarni itp.

To także miejsce, w którym lokalni twórcy, manufaktury, rzemieślnicy, mogą - czasem po raz pierwszy - pokazywać i sprzedawać swoje dzieła. Wśród wystawców są także Ci, którzy reprezentują lokalnych twórców z Europy.

WOLNY TARG skupia wokół siebie ludzi robiących coś dla siebie poprzez tworzenie dla innych ludzi. Jest miejscem dla tych, którzy chcą się dzielić swoimi pasjami, umiejętnościami i znajdują w tym radość.

Wstęp wolny.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena